الان یه چند وقتیه دنباله هدف و اینا میگردم خیلی وضع بدیه که ادم هیچ هدفی نداشته باشه منظورم از هدف هم گرفتن فلان نمره و اینا نیستا یکم کلی تر بعد برام جالبه که چجوری ملت بدون دونستن چیزی به این مهمی میگذرونن  البته فک کنم هر کی یه مدت بهش فک میکنه بعد بیخیال میشن حالا منم تو اون زمانم کاش هرچی زود تر  بیخیال بشم ولی فعلا الان یه سری گزینه هست که ممش بده اولیش اینه من هستم که یه مدت لذت ببرم از زندگی بعد بمیرم که این فاجعس گزینهی دوم کمک به مردم و  ایناس که که الان من فرضا هدف زندگیم بشه کمک به مردمی که هدفشون لذت بردن از زندگیه فقط ؟ اینم حالا با اینکه از قبلی بهتره ولی هنوز خیلی داقونه یکی دیگم هست که ادم خوبی و اینا باشی تهش بری بهشت لذت ببری :/ که خب اینم همون اولیه تویه یه قابه خوشکل تر خلاصه الان شما چرا نمیرید از پنجره بپرید پایین به خاطره ترس از مردن :() ؟؟ خلاصه به منم بگید دیگه چرا از پنجره نمیپرید پایین هدفتون چیه

چطور میشه زندگی کرد با این وض

یه ,الان ,تر ,هدف ,اینا ,مدت ,و اینا ,هست که ,از پنجره ,یه مدت ,که ادم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نشینمنگاه تنهایی های من sakhabnama درب اتوماتیک آرین ckodser مسجد ابوذر زیتون کارمندی صندلی راحت نشین کتابخانه عمومی نصر مسکوتان پاتوق همه ツ پاتوق دوستانツ پاتوق کده اعصاب پکیج کنکور تجربی